Assigning the return value of new by reference is deprecated [ 06 Apr 2020 14:07:51 ] in includes/classes/eSyndiCat.php(362) : eval()'d code:5

Function split() is deprecated [ 06 Apr 2020 14:07:51 ] in plugins/articles/index.php:40

5 veci na ktoré nesmiete zabudnúť pri dovolenke v Chorvátsku :: Článok Info Art Distribution - Ponúkame širšie možnosti
Ponúkame širšie možnosti
Rozšírené Vyhľadávanie

5 veci na ktoré nesmiete zabudnúť pri dovolenke v Chorvátsku

Plánujete dovolenku v Chorvátsku? Pripravili sme pre vás krátky článok, v ktorom sa dozviete, čo si nezabudnúť zobrať so sebou k Jadranu.
 
 
 
 
 
  1. platný cestovný pas alebo občiansky preukaz (ak cestujete iba do Trogiru reps. po Európskej únii a Vaše deti majú už svoje doklady). Pri dokladoch si dopredu skontrolujte  dobu platnosti a možnosti použitia.

  2. ostatné cestovné doklady (cestovná zmluva, letenka, cestovný lístok, vodičský preukaz, kartička poistenca a pod.)

  3. peniaze, kreditná karta  dobré je ak máte niekoľko chorvátskych kún už aj po ceste a na mieste si zameníte už len zvyšok. Zídu sa vám napr. pri platení na mýtnici či na odpočívadle v Záhrebe

  4. cestovné poistenie  určite nepodceňujte cestovné poistenie. Zdravotné ošetrenie v Chorvátsku napr. v Crikvenici, vás v opačnom prípade môže výjsť pekne draho.

  5. lieky, ktoré musíte užívať dobré je ak si vezmete so sebou aspoň základnú lekárničku, v ktorej budú základné lieky a obväzy. Nikdy neviete kedy sa vám môžu hodiť. Okrem toho si samozrejme vezmite aj lieky, ktoré pravidelne užívate.